- JBL
- Ново

Цена
€47 00 / 91 92 лв
с ДДС
В Наличност
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Високоговорител, тип | Portable Speaker |
| Брой високоговорители | 1 |
| Размер на високоговрителя, mm | 45 mm Transducer |
| Режими на звука | Rich Bass |
| Контрол на звука | yes |
| Микрофон | - |
| Интерфейс | USB type C |
| Bluetooth | Bluetooth 6.0 |
| Честотен обхват, Hz | 100 Hz – 19 kHz |
| Изх. мощност, W | 4.8 W RMS |
| Захранване, тип | Li-ion polymer 3.85 Wh |
| Живот на батерията, часове | Music play time: up to 8 hours (dependent on volume level and audio content); Battery charge time: 3 hours (5 V 1 A) |
| Водоустойчивост | IP68 waterproof and dustproof |
| Размери, mm | 101 x 77.4 x 43 mm |
| Тегло, g | 230 g |
| Цвят | Black |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Брой високоговорители | 1 |
| Контрол на звука | Да |
| Микрофон | Не |
| Интерфейс | USB type C |
| Цвят | Black |
| Bluetooth | Да |
| Захранване, тип | Battery |
| Водоустойчивост | Да |
| Подкатегория | Speakers |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
| Размер на високоговрителя, mm | 4 |
| Тегло | 0.32кг |
Тонколони, JBL GO 5 BLK – Водоустойчив и удароустойчив преносим говорител
Вземете музиката си навсякъде с JBL GO 5 BLK. Този здрав, компактен говорител осигурява JBL Pro Sound с дълбоки баси, а IP67 водоустойчивият и удароустойчив дизайн го прави идеален за басейна, преходи и случайни удари. Bluetooth 5.3 осигурява стабилно поточно предаване, а вграденият микрофон позволява свободни ръце за разговори. Насладете се на до 7 часа възпроизвеждане с едно зареждане.
Ключови Предимства
- Водоустойчив и удароустойчив — Сертифициран IP67 за потапяне във вода и тестове за падане до 1.5 м, така че можете да се забавлявате без притеснения.
- JBL Pro Sound — Богат, чист звук с изненадващо дълбоки баси за толкова малък говорител.
- Bluetooth 5.3 — Бърза, надеждна безжична връзка с ниско закъснение.
- До 7 часа батерия — Целодневна игра; USB-C зареждане за удобство.
- Вграден микрофон — Кристално чисти разговори със свободни ръце.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Bluetooth версия | 5.3 |
| Високоговорител | 43 mm |
| Изходна мощност (RMS) | 5 W |
| Живот на батерията | До 7 часа |
| Зареждане | USB-C |
| Водоустойчивост | IP67 |
| Размери (ВxШxД) | 86 x 71 x 34 mm |
| Тегло | 180 g |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- JBL GO 5 говорител
- USB-C кабел
- Кратко ръководство
- Гаранционна карта
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.











